درباره ما

اگر تمایل دارید بدون هیچ نگرانی از جای مطمئن کالایی که به اون احتیاج دارید رو تهیه کنید، فروشگاه اینترنتی بانه 20 می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند. در ضمن باید بگم که نیازی نیست حتی هزینه سفارشتون رو به صورت آنلاین پرداخت کنید! خیلی راحت و آسوده محصولاتی که می خواهید رو انتخاب و در مرحله بعدی با پشتیبان فروش ما هماهنگ می کنید تا هماهنگی های لازم رو انجام بدهند و در نهایت محصولتون رو درب منزل دریافت می کنید و هزینه اون رو پرداخت کنید.

چطور باید به فروشگاه اینترنتی بانه 20 اعتماد کنیم؟

فروشگاه ما در حال گرفتن نماد اعتماد الکتریکی می باشد شما عزیزان می توانید خریدتون رو با اطمینان کامل انجام بدید، در کنار این موضوع ما قابلیت پرداخت هزینه درب منزل رو هم در سایت قرار دادیم که دیگر هیچ جای نگرانی باقی نماند.

بعد از همه این موضوعات باید بدونید که تمامی محصولاتی که در فوشگاه ما عرضه می شود کاملاً اورجینال و باکیفیت هستند. پیشنهاد میکنم برای اینکه خرید و انتخاب بهتری داشته باشید حتماً قبل از ثبت سفارشتون با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم انجام بشه تا در نهایت از خریدتون رضایت بیشتری داشته باشید.

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بانه 20

زمان خرید محصول انتخابی مشتری جهت تکمیل خرید و ارسال محصول پرداخت هزینه ی کامل محصول و یا بیعانه از طرف مشتری جهت اطمینان از سفارش و ارسال کالا الزامی است.

  • بند دوم

در هنگام خرید محصول از فروشگاه اینترنتی بانه 20 از طریق تماس با ما (مشاوره رایگان قبل از خرید)  می تواند راهنمای دقیقی و اطلاعات کامل تری از محصول خریداری شده دریافت نمایند. 

  • بند سوم

در هنگام تست محصول حتما باید خود خریدار و یا اقوام درجه ی یک  حضور داشته باشند.

  • بند چهارم

در هنگام تست محصول پیک اختصاصی ما موظف است در حضور مشتری محصول را تست نماید و تاییدیه را از خریدار دریافت نمایید.

  • بند پنجم 

درهنگام تست هرگونه عیب و ایراد از لحاظ ظاهری و بدنه مشمول تعویض جنس خواهد شد و به عهده ی فروشگاه می باشد.

  • بند ششم

بعد از تست و تاییدیه ی مشتری و خارج شدن پیک فروشگاه از محل کلیه ی عیب و ایراد ها مربوط به شرکت گارانتی کننده می باشد و از عهده ی فروشگاه اینترنتی بانه 20 خارج است.